6 легких способів зняти важкість з ніг

Після важкого робочого дня в офісі чи на підборах ноги втомлюються. Це відчуття справді некомфортне, та його можна полегшити в домашніх умовах

1. Оберіть одяг, що не обтягує

6 легких способів зняти важкість з ніг

Звичайно, ті джинси скінні вам так пасують, та за втоми ніг не варто носити їх щодня. Тісний одяг стискає кровоносні судини та провокує венозне повернення, останнє ж тягне за собою набрякання кінцівок. Штани-кюлоти мають не менш стильний вигляд, ніж джинси-скінні, а наприкінці дня ніжки вам лише подякують.

2. Підіймайте ноги

6 легких способів зняти важкість з ніг

Часте сидіння на робочому місці провокує стікання рідини до нижніх кінцівок. Щоб зняти такий стан, підійміть ноги та тримайте біля стіни, щойно прийдете додому. Так ви зможете запобігти венозному поверненню, покращите кровообіг, а ніжки швидко відпочинуть.

3. Запишіться до басейну

6 легких способів зняти важкість з ніг

Плавання — прекрасний спосіб не лише підтримувати себе в гарній формі, але і звільнитися від напруження після важкого робочого дня. А якщо ви страждаєте від втомлених ніг, то басейн вам обов’язковий. Вода сприяє циркуляції крові, бореться з набряками, знімає відчуття втоми з нижніх кінцівок.

4. Придбайте собі компресійні колготки

6 легких способів зняти важкість з ніг

Якщо тісний одяг провокує набряки, то компресійні панчохи чи колготки навпаки. Ніжки стискаються для того, щоб урівноважити кровообіг та зняти болючі відчуття.

5. Відмовтеся від соєвого соусу

6 легких способів зняти важкість з ніг

Звичайно, ми часто їмо суші та не бачимо в цьому нічого поганого, та річ піде про соєвий соус. Через те, що в ньому дуже багато солі, організм повільно її виводить, від чого кінцівки набрякають.

6. Спіть на лівому боці

6 легких способів зняти важкість з ніг

Якщо ви спите на животі чи спині, спробуйте змінити цю звичку та почати спати на боці — задля здоров’я ніжок. Сон на лівому боці корисний тому, що знімає тиск з великої вени, яка відповідальна за венозний відтік крові до серця. А ще підкладіть під ноги подушку — так ніжки точно не набрякнуть.

А ви страждаєте від набряклих ніг? Як розв’язуєте цю проблему?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.