Чому лише на сніданок потрібно їсти яйця

Чому лише на сніданок потрібно їсти яйця

Основні причини.

Люди, які звикли їсти вранці яйця, дарують своєму організму багато переваг, оскільки найбільше користі можна отримати від цього продукту саме на сніданок. В чому причина?

Почати варто з практичної точки зору. Яйця є одним з найбільш доступних продуктів у всьому світі, при цьому їх приготування не займе багато часу, що критично для працюючої людини. Крім того це не вимагає особливих кулінарних талантів. Навіть людина, яка не звикла або не любить готувати, зможе забезпечити себе смачним сніданком. При цьому кожен день можна готувати яйця по-різному, що допоможе довго не втомлюватися від вживання страви. Можна смажити омлет з овочами, відварювати яйця, подаючи зі сметаною і зеленню, не менш популярний варіант — яєчня.

Однак крім смакових якостей і практичності, яйця відрізняються вмістом великої кількості поживних речовин, які неймовірно важливі для здоров’я. В першу чергу варто знати, що яйця, багаті білком, краще вживати саме під час першого приймання їжі, оскільки, хоча вони і швидко засвоюються, але допомагають залишатися людині ситою не менше трьох годин. Крім того на сніданок можна не боятися їсти яйця разом з жовтком, де є найбільше холестерину.

Однак варто врахувати ступінь фізичної активності людини. Якщо її робота має на увазі тривале перебування в сидячому положенні, при цьому не приділяється достатня увага спорту, то за тиждень можна з’їсти максимум 4 яйця. Ті, хто багато рухається і регулярно відвідує спортивний зал або професійно займається спортом, можуть готувати по 2 яйця щодня, що прискорить відновлення м’язів.

Перше приймання їжі є найголовнішим за день, оскільки він запускає процес обміну речовин. Крім іншого на сніданок має припадати приблизно чверть всіх з’їдених за добу калорій, тому спожита страва повинна насичувати і забезпечувати тіло всіма необхідними живильними речовинами.

З цим завданням відмінно справляється яйце. Воно багате широким розмаїттям вітамінів і мікроелементів. Тому з’їдене в першій половині дня яйце допоможе ефективніше справлятися з різними завданнями. Завдяки лецитину, який знаходиться в жовтку, людина зможе краще запам’ятовувати інформацію, що потрапляє в мозок, бути більш зібраною і сконцентрованою.

Більш того яйця можуть гарантувати гарний настрій, оскільки в їх складі присутній тирозин. Ця амінокислота сприяє виробленню дофаміну, відомого нам як гормон щастя.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.