Ці ознаки говорять про те, що кіт обожнює свого господаря

Ці ознаки говорять про те, що кіт обожнює свого господаря

Любов вихованця до свого господаря видають певні ознаки.

Коти не вміють розмовляти, але можуть подавати «знаки», які говорять про любов цих тварин до своїх господарів. Як визначити, що ваш кіт відчуває до вас симпатію, довіру і любов?

Котяча мова любові

Біжить зустрічати

Звичайно, він не сидів біля дверей весь день (хоча такі випадки теж трапляються). Але щойно ви зашаруділи ключами, ваш вихованець миттєво опиняється біля порога.

І усім своїм виглядом показує, як він на вас чекав. Залежно від характеру і темпераменту тварини, ви отримаєте: теплі обійми, багато-багато різних «слів», обшук вашої сумки або пакета, і, можливо, невеликий скандал з приводу того, що сильно затрималися.

Посмикує хвостом

Вважається, що посмикування котячого хвоста означає його невдоволення. Однак не поспішайте настільки однозначно тлумачити цей «жест». Якщо вихованець тримає хвіст «пістолетом», трохи посмикуючи самим його кінчиком, то це означає, що ваш кіт відчуває радісне збудження, задоволення, і взагалі, він переповнений до країв найтеплішими почуттями.

Дозволяє себе мити

Більшість котів не люблять цю страшну процедуру. Все це ось: плескіт води у ванні, її глибина (так, це лише для вас ванна — до колін), якісь пляшечки з піною… Загалом — жах.

І якщо кіт покірно терпить цю пінну вечірку, і навіть дозволяє себе намилювати… То будьте впевнені, він вас дуже любить і довіряє вам. Він точно знає — ви його не втопите. Хоча… Краще не випробовуйте його терпіння.

Хоче з вами грати

Так, ви втомилися після роботи. Так, вам хочеться спочатку поїсти, потім попити, потім полежати на дивані і щось подивитися. Ну тоді візьміть, нарешті, м’ячик у кота, який він вам притягнув вже вдруге за вечір. І киньте кілька разів об стіну. А потім ще кілька разів. Коту дуже потрібно пограти з вами. Адже саме таким чином ви йому покажете, що теж його любите.

Лізе на коліна, хоче «на руки»

Ось тут багато усіляких рухів тіла, які демонструють прихильність тварини до своєї людини. Вихованець може просто присісти поруч, коли ви поплескаєте рукою по дивану і притиснутися до вас боком. Це у випадку, якщо ваш кіт не «ручний».

Якщо ж вихованець відчуває задоволення від тактильних відчуттів, то вам достатньо буде десь сісти, як поруч миттєво матеріалізується кіт. Він залізе на коліна, або буде сидіти на підлозі і проситися «на руки». Ну й візьміть, хіба вам шкода?

Мружиться й мружиться

Це не той випадок, коли треба «у очі дивитися!». Коли кішки дивляться прямо у очі людині та не кліпають власними, найчастіше це означає, що вони не довіряють, або «з’ясовують відносини».

Але є зоровий контакт, який чітко демонструє любов і прихильність вихованця. Це коли він трохи мружиться. Це означає, що він довіряє.

Вкрав одяг і спить на ньому

Ваш улюблений джемпер, шарф, або халат? Вкрав, розклав на кріслі, обійняв, обваляв своєю шерстю? Можливо, навіть трохи пожував? Це не через нахабство і поганий характер, це — через любов. Речі ж вами пахнуть. Ось вихованцеві й подобається на них лежати. Особливо це є актуальним за вашої відсутності.

Буцається головою і треться щоками

Підійшов і почав буцатися. Гадаєте — вередує? Ні, просто просить погладити його. Показує, що потребує тактильного контакту. І взагалі — висловлює таким чином багато почуттів.

Те ж саме — коли кіт треться об ваші руки чолом та щоками. Річ у тім, що на щоках, чолі і губах цих тварин є залози, що виробляють феромони. Ось позначить ваш вихованець свою «власність» і заспокоїться.

Хоче з вами спати

Чи чули ви, що коти — це рідина? Можливо, мокрих слідів від них і не залишається, але просочуватися, куди їм потрібно, вони точно вміють. Наприклад, у спальню господаря. Просто вихованець дуже до вас прив’язаний і хоче бути з вами разом. Не подобається котяча шерсть на ліжку? Частіше замінюйте постільну білизну.

Намагається вас помити

Кішки вилизують кошенят, а це — ознака великої і світлої любові до своїх чад. Свою людину кішка теж може любити до такої міри, що намагатиметься її «помити», вилизуючи язиком. Так само котам приємні дотики до обличчя і волосся людини, яку вони обрали.

Приніс вам мишу

Ой, не потрібно кричати! Він же мисливець? Він же добувач? Він просто демонструє вам свою любов… Піклується про вас… Допомагає з продуктами… Не хвилюйтеся, ваш кіт не просить вас зварити цю мишу, він лише показує, що вміє робити.

Підставив під ніс свою задню частину

Так, нам таке не подобається. Але якщо кіт підставляє господареві задню частину свого тіла, та ще й піднімає при цьому свій хвіст — це ознака повної довіри.

Кошенята у дитинстві чинять саме так, щоб матір їх помила. Ні, вам його зараз вилизувати не потрібно. У цьому випадку до вас ставляться як до своєї мами.

Топче вас лапками

Заліз на груди, торохкотить як маленький трактор, і при цьому, ще й топче вас, трохи випускаючи кігті? Так, це теж — пісня про любов… У котів — своя музика. І деякі господарі вважають, що вона — краща за людську.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.