Дієтологи розповіли, яким чином дефіцит жирів у раціоні шкодить здоров’ю людей

Дієтологи розповіли, яким чином дефіцит жирів у раціоні шкодить здоров'ю людей

Нестача жирів тваринного походження у раціоні призводить до проблем зі здоров’ям.

За словами лікарів дієтологів, обмежувати себе у жирі можна лише до відомих меж, його недостатнє споживання є шкідливим для здоров’я.

Лікарі пояснили, яким чином недоотримання жиру шкодить організму:

“Обмежуючи себе у вживанні жиру, людина не дає клітинам свого організму нормально функціонувати, що провокує вітамінно-мінеральне голодування”.

Вони також пояснили, що споживаний з їжею жир сприяє синтезу сурфактанту — речовини, яка необхідна для здоров’я легенів. Зокрема, завдяки сурфактанту легеневі альвеоли підтримуються у розправленому стані.

Недостатнє споживання жиру шкодить не лише легеням, це також сприяє порушенню гормонального балансу: чоловіки ризикують постраждати через зниження рівня тестостерону, жінки — через дефіцит естрогену.

“У організмі чоловіків і жінок статеві гормони синтезуються з холестерину, що надходить з жирами тваринного походження і синтезується у організмі з них”, — пояснили лікарі.

У нормі жир повинен споживатися у кількості до 80 г щодня, причому половину цієї кількості повинен становити жир рослинного походження. Також важливо стежити за тим, щоб продукти, які є джерелом жиру, були якісними.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.