Господар котика поділився відео, на якому пухнастик подружився з мишкою, яку повинен був спіймати

Господар котика поділився відео, на якому пухнастик подружився з мишкою, яку повинен був спіймати

Я вирішив це записати, думав, що мені ніхто не повірить.

Милий чорний кіт на прізвисько Саймон, який проживає разом з господарем в місті Пунта-Аренас (Чилі), знайшов незвичайний спосіб позбавити будинок від шкідника: він зробив його своїм новим другом.

Кілька тижнів тому власник Саймона — Бенджамін Сагредо почав чути дивні звуки, що доносяться з його кухні. Звуки були слабкими і рідкісними, тому хлопець не надто турбувався. Бенджамін припускав, що це миша, і думав, що котик з нею розбереться. Але не тут-то було.

Одного ранку Бен зайшов на кухню і побачив абсолютно несподівану сцену. Саймон пив воду зі своєї миски, а поруч з ним сиділа миша. Добросердечний кіт, очевидно, подружився з маленьким звіром, якого повинен був зловити.

«Вони виглядали так, ніби були давно знайомі. Я вирішив записати це на відео. Я думав, що інакше мені ніхто не повірить», — розповів Бенджамін.

Спочатку господар кота скептично поставився до дружби вихованця з мишеням, і тому забрав його на вулицю. Але завдяки Саймону звір відчув себе бажаним гостем в будинку людей і став повертатися, щоб відвідати свого пухнастого друга. Зрештою Бенджамін змирився з тим, що кіт часто спілкується з мишеням, і навіть дав йому ім’я — Чефсіто.

«Мишеня поверталося кілька разів. Мені сподобалося, що Саймон добре прийняв його: він дуже ласкавий і товариський кіт. Якщо Чефсіто продовжить приходити до нас, можливо, нам доведеться його «усиновити», — сказав Бенджамін.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.