Кілька неочевидних причин, через які ваша кішка може почати погано поводитися

Кілька неочевидних причин, через які ваша кішка може почати погано поводитися

Погану поведінку кішки можна пояснити.

Ну хто цих котів зрозуміє? То вони ласкаві муркотуни, то раптом стають вередливими і уникають рук, демонстративно йдучи від господарів у те місце, де їх неможливо буде дістати. А часом кішки й зовсім можуть влаштувати власникам сюрприз у вигляді калюжі посеред будинку, з’їденої квітки або обдертих шпалер разом з краями диванів і крісел.

Гадаєте, що таким чином вихованці демонструють образу або намагаються за щось помститися? Ні! Усе набагато простіше…

Чому кішка погано поводиться

Отже, будь-які капості з боку котячих відбуваються з трьох причин:

  1. У тварини був сильний стрес.
  2. Кішка хоче привернути до себе увагу людини.
  3. Муркотун злякався.

Наведемо простий приклад: ваша вихованка почала постійно «мітити» ваш килим. Але це не означає, що вона хоче зробити вам щось навмисно. Це особливий сигнал, який потрібно сприймати серйозно! Тварина таким чином вам показує, що щось не так. Потрібно якомога швидше зрозуміти, що саме відбувається з вашим вихованцям. Кішки дуже охайні тварини, які дуже рідко роблять капості. І якщо ваш пухнастий вихованець починає мітити територію, то це може бути ознакою серйозних захворювань.

Наведемо ще один приклад. Коти досить часто обирають собі найвище місце у будинку. Саме там вони відчувають себе комфортно і безпечно. Якщо ваша кішка раптом застрибує на стіл і починає їсти вашу ковбасу, то потрібно її відучувати від цього. Щоб хвостата припинила вередувати, спочатку не залишайте їжу на столі. Коли ви бачите, що кішка хоче застрибнути на стіл, спробуйте різко зашипіти або побризкати на неї з пульверизатора. Кількох разів буде достатньо для того, щоб тварина припинила красти їжу зі столу.

Найголовніше, що потрібно розуміти кожному господареві — це те, що у наших котів немає людських мотивів для поганої поведінки! Просто вони роблять вчинки згідно зі своїми інстинктами.

Тому не дуже вже лайте свого муркотуна, якщо він щось робить не так! Просто спробуйте його зрозуміти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.