Кімнатні рослини, які можуть видалити цвіль, грибок та конденсат з вашого будинку

Кімнатні рослини, які можуть видалити цвіль, грибок та конденсат з вашого будинку

Домашні квіти, які роблять повітря чистішим і борються із зайвою вологістю.

Кімнатні рослини прикрашають будь-який будинок, роблять обстановку затишнішою, а повітря — чистішим. Деякі види допомагають боротися з надмірною вологістю.

Англійський плющ

Англійський плющ, або плющ Хедера — його листя не тільки видаляє зайву вологу, але і поглинає такі шкідливі речовини, як формальдегід і бензол.

Однак під час догляду за таким плющем потрібно пам’ятати кілька моментів. По-перше, квітка не може рости без яскравого освітлення. Краще, щоб воно було не прямим, а розсіяним. Ґрунт в горщику повинен бути вологим, плющ вимагає регулярного поливу.

Ще одна важлива особливість плюща Хедера — те, що його листя може бути токсичним для домашніх тварин. Власники вихованців повинні заздалегідь подбати про те, щоб горщик з рослиною знаходився поза досяжністю кішок і собак.

Лілія миру

Спатіфіллум, або лілія миру, — дуже красива кімнатна рослина. У неї великі білі квіти, які прикрасять будь-яке приміщення. Листя спатіфіллума добре вбирає вологу з повітря, квітка комфортно почувається поряд із водою: у ванній або на кухні.

Великий плюс для квітникарів полягає в тому, що місце для лілії миру вибрати не так складно: вона відмінно росте в затемненні і не вимагає яскравого освітлення. Але проблема з квіткою та ж, що і з англійським плющем — листя спатіфіллума токсичне для вихованців.

Пальма

Кімнатні пальми дуже популярні в будинках через їх екзотичний вигляд і великі розміри, які дозволяють зробити на рослині акцент в інтер’єрі. Вони теж добре борються з підвищеною вологістю в приміщенні.

При цьому ґрунт в горщику, в якому росте пальма, не повинен бути занадто вологим: з поливом такої рослини потрібно бути акуратніше. Найкраще пальми відчувають себе на непрямому сонці, без відкритих палючих променів, але і не в найтемнішому кутку кімнати.

Зміїна квітка

Так звана “зміїна квітка”, або сансев’єрія, налічує велику кількість різновидів. Її велике, зростаюче вгору листя теж є хорошим поглиначем вологи з повітря. Рясного поливу рослина не вимагає: вона добре себе почуває навіть тоді, коли її поливають раз на два тижні.

Через невибагливість в догляді сансев’єрію рекомендують початківцям квітникарям. У зимову пору року її досить поливати один раз на місяць — за умови, що ґрунт в горщику залишається трохи зволоженим.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.