Основні правила пересадки грошового дерева

Основні правила пересадки грошового дерева

овстянка, або грошове дерево, є однією з найпопулярніших кімнатних рослин і вимагає особливого догляду. Для нормального розвитку рослина потребує горщика правильного розміру.

Вибір горщика

Діаметр горщика, в який буде пересаджуватися рослина, повинен бути трохи більший діаметра крони грошового дерева. На дно ємності слід покласти близько двох сантиметрів керамзиту для дренажу.

Дотримання запобіжних заходів

Виймати рослину зі старого горщика слід з великою акуратністю. На коренях обов’язково потрібно залишити трохи землі. Якщо при цьому виявиться підгниле коріння, його необхідно зрізати. Після цього рослину потрібно підсушити. Під час пересадки також дуже важливо притримувати рослину за стовбур, щоб не пошкодити листя.

Пересадка рослини

Після того як грошове дерево з грудкою землі на коренях виявилося в новому горщику, необхідно насипати легкий, пухкий і пористий ґрунт. До складу субстрату для товстянки повинні входити перегній, пісок, листова і дернова земля. Рослина повинна виявитися посередині горщика, а ґрунт необхідно рівномірно розподілити, не залишаючи пустот в ємності. Відразу після пересадки рослину потрібно полити, щоб земля осіла. Потім досипати відсутню кількість ґрунту до того місця, де починається стовбур грошового дерева.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.