Поради мудреців: про що не можна розповідати оточуючим

Давайте дізнаємося, які речі слід тримати в таємниці і чому?

Поради мудреців: про що не можна розповідати оточуючим

Спілкування – найпотужніший спосіб енергообміну, підвладний людині. Спілкуючись, ми вчимося, розвиваємося, налагоджуємо зв’язки, заводимо дружбу і знаходимо істину. І здається, для підтримки добропорядних відносин, для того щоб жити в гармонії з собою і оточуючими людьми, потрібно бути гранично відвертим в спілкуванні.

Ось тільки життя показує, що це не так. Мудрі люди знають, щоб бути щасливим, деякі речі потрібно тримати в таємниці. І в цьому немає нічого поганого, адже таємниця – це не брехня, а одна з граней культурної поведінки. Для правди ж має бути свій час і місце.

Давайте дізнаємося, які речі слід тримати в таємниці і чому?

1. Особисті плани

«Хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани!». Це мудре прислів’я якнайкраще розставляє акценти в питанні про те, що не все повинно піддаватися розголосу. Дійсно, якщо ви бажаєте досягти чогось, нікому не кажіть про це, поки не здійсните! Мрійте, плануйте, робіть кроки, спрямовані на досягнення мети, але не вводьте в курс справи оточуючих. Це не тільки зайве, але і дуже небезпечне заняття.

Ваші недоброзичливці тільки і чекають моменту, щоб «насолити» вам, а розмови про плани на майбутнє найкраще підходять для того, щоб «ставити палиці в колеса». До того ж у вас обов’язково знайдуться заздрісники, які почнуть сумніватися в ваших силах, вказувати на недоліки і прорахунки, а все для того, щоб ви відмовилися від задуманого!

2. Добрі справи

Зробивши якийсь добрий вчинок, нас так і підмиває розповісти про нього оточуючим. Нам хочеться слави, хочеться, щоб навколишні по достоїнству оцінили широту нашої душі і нагородили нас заслуженими оплесками.

Ось тільки добросердя – рідкісне явище в нашому світі, а тому зберігати його потрібно в таємниці, оберігаючи від сторонніх очей. Розповідати про те, як здійснюють благодійності, підтримки, допомоги оточуючим або порятунок людини некрасиво і неправильно. Якщо про ваші добрі справи навколишні дізнаються від самої врятованої людини, вони випробують до вас ті ж почуття. Але якщо ви самі будете розповідати про скоєні вчинки, люди вважатимуть це вихвалянням і самозамилуванням. Ставлення до вас оточуючих в цьому випадку лише погіршиться.

3. Ваші обмеження

Намагаючись вдосконалюватися і ставати краще, людині нерідко доводиться самостійно обмежувати себе в чому-небудь. Так, наприклад, бажаючи виглядати стрункими і підтягнутими, ми обмежуємо себе в їжі, мріючи мати спортивну фігуру, обмежуємо свій відпочинок і змушуємо себе займатися спортом. А деякі і зовсім обмежують себе в сеkсі, бажаючи досягти духовного очищення.

При цьому кожна людина повинна розуміти, що аскетизм, викликаний бажанням стати краще, повинен залишатися в таємниці. Про ці речі не можна розповідати оточуючим. Якщо ви почнете на кожному розі розповідати про те, як стримуєте себе в їжі заради схуднення, обмеження перестане мати сенс. Воно буде виглядати як хвастощі. Більш того, розповідаючи оточуючим про свої обмеження, ви з великою часткою вірогідності не доведете розпочату справу до кінця. Такі вже закони природи.

4. Рецепт сильних ліків

Під «сильними ліками», мається на увазі не тільки медикаменти, спрямовані на допомогу стражденним людям, а й будь-які технології, здатні поліпшити життя людства. Наприклад, людина, що вміє лікувати людей руками, звичайно ж, може допомагати їм своїм умінням. Однак розповідати про наявний рецепт або техніку все ж не слід.

Справа в тому, що навколо нас чимало нечистих на руку людей, які тільки і чекають можливості заробити на оточуючих. Дізнавшись ваш рецепт, вони стануть підробляти ліки і торгувати ними заради прибутку. Їм буде зовсім неважливо, приносять ліки користь або вийшла підробка є справжньою отрутою. Головне нажива! Тому пам’ятайте, розповівши оточуючим те, що знаєте лише ви одні, є ризик завдати величезної шкоди людям.

5. Свої успіхи

Своїми успіхами завжди хочеться поділитися з оточуючими. Якщо вже планами ділитися не радять, то досягненнями, здається, сам Бог велів! Але не тут то було! Розповідати про власні перемоги і удачі потрібно дуже обережно, і лише перевіреним людям, які щиро порадіють вашим успіхам.

Навколо нас багато заздрісників, а значить і людей, яких відверто розлютять ваші успіхи тільки тому, що самі вони нічого добитися не в змозі. Навіть посміхаючись вам в обличчя і хвалячи ваші досягнення, в душі вони будуть злитися, і бажати вам зла. Таке негативне ставлення може порушити ваше особисте щастя і злякати удачу, а тому, намагайтеся не поширюватися про свої досягнення всім підряд.

6. Поразки і невдачі

Якщо вже ви стримуєте себе від того, щоб розповісти всім про власні перемоги, тим більше не варто поширюватися про свої поразки та невдачі. Справа знову в горезвісних недоброзичливцях, які тільки і чекають, коли ви оступитеся і впадете.

Навіть якщо ці люди на словах будуть заспокоювати вас і говорити що висловлюють жаль з приводу ваших невдачах, в душі вони будуть радіти і радіти. Роблячи свої невдачі надбанням громадськості, ви лише притягує до себе неприємності і руйнуєте чакру, відповідальну за захист від негараздів і волю до перемоги. Все це послаблює вашу енергетику і сприяє тому, щоб невдачі у вашому житті з’являлися якнайчастіше.

7. Сімейні конфлікти та особисте життя

Сварки і суперечки бувають в кожній родині, від цього ніхто не застрахований. Під час скандалів вивільняється негативна енергія, адже близькі люди виговорюються, позбавляються від негативу. Однак це не означає, що про конфлікт близьких людей потрібно розповідати оточуючим.

Коли ви посвячуєте в свої конфлікти оточуючих людей, ви плодите негатив і даєте можливість недоброзичливцям радіти тому, що у вас розлад у стосунках. Тому пам’ятайте, чим менше ви будете розповідати про відносини в своїй сім’ї, і взагалі про своє особисте життя, тим міцніше будуть ваші відносини і щасливіше сімейне життя.

8. Почуте від інших людей

Нам довірять багато таємниць і секретів. І практично кожна людина, яка ділиться своїми одкровеннями, сподівається, що розмова залишиться виключно між нами. Це питання особистої довіри, а тому нікому і ніколи не передавайте слова, почуті вами від інших людей.

Такими словами можна поранити людину, посварити друзів або залишитися «крайнім». Може виявитися, що почуті вами гидоти і пересуди не мають нічого спільного з дійсністю. В цьому випадку ділячись такою інформацією з оточуючими легко можна уславитися пліткарем, якому більше ніхто не захоче довіряти свої секрети. Зберігайте чужі секрети і навколишні будуть зберігати ваші одкровення!

Джерело

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.