Що означає, якщо кіт раптово шипить в порожнечу

Що означає, якщо кіт раптово шипить в порожнечу

Що ж робити, якщо кішка прийшла в будинок і відчула негатив?

Кішка прийшла в будинок і почала дивно поводитися? Часто буває, коли милосердні люди знаходять біля порога крихітне кошеня і вирішують його прихистити. А тоді пухнастик починає витворяти щось страшне. Дивиться на порожні стіни, шипить в порожнечу або навіть на господаря. При цьому тварина може бути абсолютно здоровою, тільки от енергетика будинку їй не до душі.

Деякі звички хвостатого улюбленця можуть насторожувати господарів і навіть лякати. Наприклад, його манера нерухомо подивитися у порожнечу.

Чому коти не дружать із “порожнім місцем”?

Багато “кошатників” помічали за своїми вихованцями дивовижну властивість. Вони можуть довгий час дивитися на стіну або в простір перед собою, при цьому або зовсім не рухаючись, або нервуючи.

Пояснювати таку поведінку можна по-різному. Одним людям здається, що в такі моменти кішки спілкуються зі “світом духів”.

Інші відмахуються — медитують тварини, що їм заважати. Треті пояснюють це явище мисливською природою котячих. Але де ж правда?

Сучасні дослідження свідчать, що кішки бачать навколишній світ зовсім не так, як люди. Більшу частину інформації вони отримують за допомогою вух та вібрисів, здатних уловлювати рухи та коливання. Тому завмирання котячих часто пов’язані зі спробою побачити очима те, про що їх інформують інші органи почуттів.

Іноді вихованець може злитися, дивлячись на порожнє місце, і поводити вухами. Зазвичай це означає, що він чує, як за шпалерами рухаються мишки або навіть комахи. І висловлює невдоволення тим, що не може їх дістати.

Крім того, об’єктом пильної уваги кота можуть стати частинки пилу, які людське око бачить не за будь-якого освітлення! У такому разі він напевно затіє гру з “порожнім місцем”, то нападаючи на повітря навколо, то поспіхом тікаючи від нього.

Кішка прийшла в будинок

З давніх-давен кішки наділялися дивовижними і навіть магічними здібностями. Вони браво боролися з нечистю, охороняли хазяйський будинок від поганої енергії, лікували людей. Погодьтеся, хоч краєм вуха, але вам доводилося чути історії, коли кіт або кішка лягали на хворе місце господаря і йому тут же ставало легше.

Пояснити такий факт можна цілком раціонально, не використовуючи стародавніх легенд, сказань або міфів. Муркотіння і тепло кішки заспокоюють її господаря, а також зігрівають постраждалу частину тіла людини. Наприклад, якщо кіт бачить, як обережно людина намагається прийняти певне положення, то тут же поспішить до свого любого господаря.

Температура тіла котячих трохи вище, ніж у людини. Тому котик виступає в ролі такої собі грілки. Вчені заявляють, що муркотіння в певному плані схоже зі сприятливим впливом ультразвукових хвиль на організм. Виявляється, наші пухнасті друзі справжні цілителі.

Геть погану енергію

Уважно стежте за тим, які знаки підносить вам ваш пухнастик. Наприклад, кішка з легкістю може відчути негативну енергетику навіть на одязі господаря. Вона буде шипіти, бурчати. Такий одяг відразу ж потрібно зняти і ретельно випрати, а людині краще швидко відвідати душ. І озирнутися, чи не захопила вона погану річ в якості подарунка, позики, несподіваної знахідки.

Може трапитися і так, що котику не сподобається гість, який прийшов в будинок з нехорошими намірами. Тварина відразу ж занепокоїться, розлютиться, відмовиться від частувань. Поспостерігайте за поведінкою такої людини, адже від неї цілком можна очікувати неприємностей або будь-яких інших поганих дій.

Часто котики можуть піти з дому назовсім. Зрозуміло, це в тому разі, якщо господар відпускає свою кішку на самовигул, або пухнастик мешкає в приватному будинку. Не можна випускати з уваги той факт, що кішка в силах прийняти погану енергію на себе і спробувати відвести її подалі від рідного житла. Якщо це так, то вчинок вихованця гідний вищої похвали.

Пухнастий помічник

Іноді котики з’являються в нашому житті зовсім несподівано. Проявіть великодушність і допоможіть крихітній душі, якщо одного разу побачите знайду і біля своїх дверей. Люди повинні любити, піклуватися, захищати всіх братів наших менших. А якщо не можете взяти його в сім’ю, то подбайте про те, щоб пошукати кішці гідних господарів.

Але хтозна, може це саме кошеня і стане вашим вірним другом і підтримкою. Зверніть увагу, чи змінилася емоційна атмосфера у вашому будинку в кращу сторону з появою кішки? Чи зменшилася кількість сварок? Чи з’явилося більше спокою і взаєморозуміння?

Дивні чутки

Існує думка, що людям категорично не потрібно спати з котом під боком. Вважається, що за ніч кіт може перейняти людську енергетику. Як погану, так і хорошу. Людина прокинеться втомленою, незадоволеною, розсіяною. Але невже кішка прийшла в будинок саме для того, щоб харчуватися енергією своїх господарів?

Наукового пояснення такої фантастичної теорії немає. Та й не виспатися людина може хіба що через те, що її чотирилапий не упустить можливості пошукати максимально зручне місце для сну. Пухнастик може побувати скрізь. Аж до промацування лапами обличчя свого господаря.

Кішка прийшла в будинок і принесла радість

Більшість різних чуток і домислів — банальні забобони. Щось в стилі “Чорна кішка дорогу перебігла”. Наші дорогі вихованці готові дякувати своїм улюбленим господарям за затишний будинок, смачну їжу, щиру любов. Вони віддано чекають нас з роботи або тривалої поїздки. І все, що ми повинні робити — любити своїх вихованців. Вони це заслуговують.

Нехай будь-яка негативна енергетика обходить вас і ваш будинок стороною.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.