Які кімнатні рослини можуть викликати головний біль та запаморочення

Які кімнатні рослини можуть викликати головний біль та запаморочення

Сьогодні ми розповімо, які кімнатні рослини можуть викликати відчуття “важкої” голови.

У моєї бабусі вдома справжній сад кімнатних рослин. Раніше, дивлячись на її підвіконня, можна було сказати: “чого там тільки немає!” Але тепер, після лекції одного вченого-біолога, я точно скажу, що герані, орхідеям і ще парочці зелених красунь там точно не місце, інформує Ukr.Media.

Виявляється, далеко не всі вазони корисні і хороші для будинку. Є ті, які можуть стати причиною головного болю, і не тільки.

Сьогодні ми розповімо, які кімнатні рослини можуть викликати відчуття “важкої” голови. Всім садівникам-любителям на замітку!

Лілія

Рожева, жовта, помаранчева, біла… лілія чудова в будь-якому кольорі, але все ж краще уникати проживання цієї зеленої спокусниці у вашій квартирі. Цвітіння лілії виділяє насичений аромат, який часто викликає у людей сильні мігрені.

А ще Лілія в темний час доби поглинає кисень і виділяє вуглекислий газ. Це може призвести до кисневого голодування мозку.

Папороть

Сусідство з папороттю теж може стати причиною головних болів. Папороть, також як і лілія, вночі поглинає кисень і виробляє вуглекислий газ.

Орхідея

Складно знайти того, хто не любить орхідеї, і ми тому не виняток. Однак більшість сортів орхідей виділяють речовини, що діють на людину збудливо. Цим викликають головний біль і сильне запаморочення.

Герань

Біологи не радять розставляти по підвіконнях забагато горщиків з пеларгоніями (друга назва герані). Цвітіння герані може викликати головні болі. А ще нудоту і навіть алергічні реакції організму. Проявлятися це може через кашель і ускладнення дихання.

Монстера

Ще років 10-15 тому цей без сумніву красивий ставний вазон можна було зустріти майже в кожній державній установі і приватних офісах. Монстера воістину красива і може стати яскравим зеленим акцентом, який пожвавить будь-яке приміщення.

Звичайно, головні болі ця зелена красуня не викликає, але сік монстери володіє сильним дратівливим ефектом. Особливо небезпечно, якщо він потрапить всередину організму. Цей вазон не варто тримати тим, у кого є кіт або собака.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.