Якими народними засобами можна підгодувати моркву, щоб отримати великий урожай

Народні рецепти.

Якими народними засобами можна підгодувати моркву, щоб отримати великий урожай

Щоб плоди були соковиті, смачні та, головне, корисні, моркву треба підгодовувати.

Смачну моркву вирощували і до популярності мінеральних добрив. Ось кілька способів, які і зараз широко використовуються садівниками.

Пташиний послід

Хороша підгодівля на початкових етапах розвитку. Його склад багатий на корисні речовини і успішно застосовується на городі. Послід розбавляється водою у пропорції 1/10 (де 10 — вода), настоюється добу, потім знову розбавляється у тій самій пропорції. Готовим складом можна підживлювати ґрунт між висадженими рядами.

Настоянка з бур’янів

Бур’яни славляться високим вмістом азоту та калію. Починати готувати настойку потрібно за 3 тижні до використання. Листя бур’янів укладають у ємність і на 3/4 заливається гарячою водою. Відкриту ємність залишають на сонці доти, доки вона не перестане пінитися (2-3 тижні). Вміст необхідно періодично перемішувати. Полин може дати неприємний запах, але його легко нейтралізувати настойкою валеріани. Її можна додати в ємність і запах піде. Коли настойка готова, її розбавляють водою у пропорції 1/10 (де 10 — вода) і обприскують сходи.

Зола

Високий вміст у ній натрію, калію та магнію добре підживлює коренеплід та захищає його від шкідників. Золу можна використовувати двома способами:

  • Розпушити землю та засипати золою по 250 грам на 1кв. м., потім полити водою.
  • Розвести золу у воді (на 10 літрів води 100 грам золи), дати настоятися до наступного дня. Акуратно полити сходи під корінь, уникаючи попадання на листочки.

Поливи та обприскування можна проводити тільки в прохолодну безвітряну погоду. Якщо літо спекотне «водні процедури» можна проводити лише рано чи на заході сонця. Це допоможе уникнути стресу для рослини та безлічі їх захворювань.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Поделиться с друзьями
Удивительный мир

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.